• امروز : دوشنبه - ۳ مهر - ۱۴۰۲
  • برابر با : 11 - ربيع أول - 1445
  • برابر با : Monday - 25 September - 2023
2
معاون سیاسی سپاه ناحیه ثارالله (ع) شیراز؛

دشمن به دنبال موج‌سواری و ایجاد آشوب است/ از تهمت، دروغ و افترا علیه نظام مقدس و سربازان امنیت ملی پرهیز کنید

  • کد خبر : 50154
  • 28 مهر 1401 - 10:34
دشمن به دنبال موج‌سواری و ایجاد آشوب است/ از تهمت، دروغ و افترا علیه نظام مقدس و سربازان امنیت ملی پرهیز کنید
صادق زارع مهذبیه معاون سیاسی سپاه ناحیه ثارالله (ع) شیراز در راستای بصیرت افزایی در مورد وقایع اخیر و اغتشاشات گفت: از تهمت، دروغ و افترا علیه نظام مقدس و سربازان امنیت ملی پرهیز کنید.

به گزارش سحاب پرس و به نقل از سپاه ناحیه ثارالله(ع) شیراز، صادق زارع مهذبیه معاون سیاسی سپاه ناحیه ثارالله (ع) شیراز در خصوص آشوب‌های روزهای گذشته به بهانه فوت مرحوم مهسا امینی گفت: دشمن همانند رویه همیشگی خود به دنبال موج‌سواری از هر اتفاقی است و التهاب آفرینی و ایجاد آشوب در کشور را در دستور کار خود قرار داده است

او بابیان اینکه متأسفانه عده‌ای در داخل نیز خواسته یا ناخواسته در جهت خواست دشمن حرکت می‌کنند، افزود: اما مردم عزیز ما هوش سیاسی خود را نشان داده‌اند و فرق بین دلسوزی و منفعت‌طلبی را می‌فهمند و با منافقانی که زمانی، خودشان چند هزار نفر از مردم عادی را شهید کردند و حالا داعیه‌دار درگذشت یک نفر شده‌اند، همراهی نکرده و با اشک‌ تمساح رسانه وابسته به حکومت کودک کش سعودی، گریه نمی‌کنند.

زارع مهذبیه تصریح کرد: در اصطلاح فتنه را به آشوب و غوغائی گویند که راه گریز از آن سخت و برای برخی محال باشد. یکی از گناهان بزرگ، فتنه‌گری بین مؤمنان است. این معصیت که گاه در محدوده‌ای کوچک چون خانواده و یا در سطح وسیعی از اجتماع به وقوع می‌پیوندد، از ترکیب چندین گناه چون غیبت، تهمت، دروغ، تجسس، سلب امنیت و… به وجود می‌آید.

از تهمت، دروغ و افترا علیه نظام مقدس و سربازان امنیت ملی پرهیز کنید
در ادامه زارع مهذبیه معاون سیاسی سپاه ناحیه ثارالله (ع) ضمن تسلیت به خانواده مهسا امینی گفت: عده‌ای که ادعای روشنفکری دارند، همگام و همراه با منافقین، سلطنت‌طلبان و مزدوران کودک کش صهیونیست و آل سعود در جنگ تمام‌عیار رسانه‌ای علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی صف‌آرایی کردند و سناریوهای تکراری کشته سازی و ایجاد آشوب‌های ساختارشکنانه و اقدامات ضد امنیت ملی را همراه با کموله خون‌آشام و منافقان تروریست دنبال می‌کنند.
او افزود: به آن‌ها هشدار می‌دهیم که از خشم و طوفان و عزم ملت بترسید که دامانتان را خواهد گرفت و از تهمت، دروغ و افترا علیه این نظام مقدس و سربازان امنیت ملی پرهیز کنید که این شرط انصاف نیست.

معاون سیاسی ناحیه مقاومت بسیج سپاه ناحیه ثارالله (ع) شیراز با درخواست اینکه مردم از همراهی با فتنه گران خودداری کنند، گفت: از مردم نیز انتظار می‌رود حفظ آرامش و بصیرت را مدنظر قرار داده و از همراهی با فتنه گران خودداری کنند و برخی با قضاوت زودهنگام به ضدانقلاب اجازه جناح‌بندی می‌دهند، عجیب است که برخی از این حادثه برای حمله به ارزش‌ها، حجاب، مقدسات و حتی آیات حجاب استفاده کرده‌اند.

صادق زارع مهذبیه در پاسخ به پرسش آیا این امر طبیعی است؟ اظهار کرد: سؤال اصلی از جریان مشخص سیاسی در کشور این است که لیدرهای شما در فتنه ۸۸ ظلم بزرگ را به‌نظام اسلامی تحمیل کردند و آن روز کلید رمزشان ندا آقاسلطان بود و امروز مهسا امینی و شما زن را اسم رمز آشوب هایتان قرار داده‌اید.
او افزود: شما قتل مرحوم میترا استاد به دست لیدر جریان اصلاح‌طلب را دیدید، در احراز قتل نتوانستید شک و شبهه ایجاد کنید، حرمت و کرامت زن را با طرح پرستو بودن او زیرسوال بردید و حالا مدافع حقوق و کرامت زن شده‌اید.

او تأکید کرد: به همه فتنه انگیزان و دروغ انگیزان که این روزها در فضای مجازی به هر دروغی متوسل می‌شوند، تذکر می‌دهیم که اولاً اگر نظام اسلامی در فتنه ۸۸ صبر انقلابی را مسئولیت خود می‌دانست، امروز اقدام انقلابی را در دستور کار قرار خواهد داد.

از وسوسه‌ی گندم ری درس بگیرید
ای فتنه گران! از نُه دی درس بگیرید
هر کس پیِ عمامه‌ی کوفی نسب افتاد
از قافله‌ی اهل بصیرت عقب افتاد
دنیاطلبان دیده‌ی بیدار ندارند
با آینه‌ی کرب و بلا کار ندارند

صادق زارع مهذبیه بابیان اینکه بصیرت یعنی بینایی کامل و درست فهمیدن، افزود: مصداق بصیرت در فتنه ۸۸ این بود که کسی حرفی نزند و کاری نکند که منافقین و جنایتکاران خارجی می‌گویند و بصیرت یعنی در مواقعی چون فتنه ۸۸ و فتنه پیش رو که از شهریورماه ۱۴۰۱ رسانه‌های مزدور لندنی، سعودی و آلبانی نشین آن را آغاز کردند بفهمیم که چه‌کار باید کنیم.
او با اشاره به برنامه و هدف‌های دشمن، گفت: اولین و آخرین برنامه و هدف دشمن، تضعیف ایران قوی و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و هم‌چنین تضعیف رهبری است.
معاون سیاسی سپاه ناحیه ثارالله (ع) اظهار کرد: دشمن هر نهاد که موجب تثبیت نظام می‌شود را تخریب و تضعیف می‌کند و حتی به شهرداری‌ها با تخریب اموال عمومی هم رحم نمی‌کند و چه برسد به دستگاه‌های عریض و طویل امنیتی و سیاسی کشور که امروزه مورد هدف دشمن است.

او بابیان اینکه داشتن بصیرت از مهم‌ترین مسائل در مواجهه‌ با رویدادهای مختلف سیاسی و فتنه‌هایی است که در جامعه رخ می‌دهد، گفت: در فتنه ۸۸ هم اگر بصیرت مردم ما نبود، مشخص نبود آشوبگران و دشمنان داخلی و خارجی کشور، انقلاب و اسلام چه اتفاقاتی را رقم می‌زدند.

زارع مهذبیه افزود: در کنار بصیرت مردم، هدایت و رهنمودهای مدبرانه و پدرانه رهبر معظم انقلاب هم از مسائل مهمی بود که موجب شد مسیر غبارآلود فتنه برای مردم روشن شود.

فتنه ویژگی‌هایی دارد که تنها راه مقابله با آن روشنگری و جهاد تبیین است

صادق زارع مهذبیه با اشاره به ویژگی‌های فتنه، گفت: اول خصوصیتِ حوادث فتنه گون این است که فضا را فضای غبارآلود می‌کند و شعار طرفداری از قانون سر می‌دهند و عمل صریحاً برخلاف قانون انجام می‌دهند و یک کلمه‌ی حق را با یک کلمه‌ی باطل مخلوط می‌کنند، حق بر اولیاء حق مشتبه می‌شود. علت آن است که دشمنان ملت از شفاف بودن فضا ناراحت‌اند؛ فضای شفاف را برنمی‌تابند؛ فضای غبارآلود را می‌خواهند.

او با تأکید بر فضای غبارآلود، همان فتنه است، افزود: در این مواقع شناخت «مهاجم و مدافع»، «ظالم و مظلوم» و «دشمن و دوست» دشوار است و در این فضا هدف این است که دشمنِ صریح بتواند چهره‌ی خودش را پنهان کند، وارد میدان شود و ضربه بزند.

زارع مهذبیه با اشاره به اینکه یکی از علاجِ فتنه صراحت در تبیین حق است، گفت: وقتی شما می‌بینید یک حرکتی به بهانه‌ی انتخابات شروع می‌شود، بعد یک عامل «دشمن» در این فضای غبارآلوده وارد میدان می‌شود، اینجا باید مرز را روشن کرد؛ اما در فتنه ۸۸، فتنه‌گران حاضر نشدند مرز خود را با دشمن مشخص کنندو سرانجام بعدازآن که ماهیت فتنه‌گران آشکار شد، حماسه نهم دی پدید آمد.

او افزود: بعد از اهانتی که در روز عاشورای سال ۸۸ به‌وسیله‌ی یک عده تحریک‌شده نسبت به امام حسین علیه‌السلام انجام گرفت، دو روز فاصله نشد که مردم در روز ۹ دی توی خیابان‌ها آمدند و موضع صریح خودشان را علنی ابراز کردند.

بصیرت، نورافکن است و مردم نور واقعی این نورافکن هستند
صادق زارع مهذبیه در ادامه گفت: شاهد بودیم در تاریخ ۲۱ مهرماه ۱۴۰۱ همایش بانوان فاطمی در شیراز سومین حرم اهل‌بیت (ع) خط بطلانی بر همه توطئه‌ها و هجمه‌ها علیه زنان قوی و پاک‌دامن ایران عزیز اسلامی بود.

او با اشاره به دیدار مقام معظم رهبری مورخ ۲۷ مهرماه با نخبه‌های علمی و عکس‌های حاشیه برنامه از بانوان دانشمند حاضر در جلسه، اظهار کرد: معنی واقعی «زن و زندگی و آزادی» این‌گونه برداشت کردم که وقتی زن در تمام صحنه‌ها وباآزادی تمام می‌تواند زندگی کند و مادر، دانشمند و مدیر باشد و نظر بدهد و همچنین قوی، محجبه، تأثیرگذار و مطالبه گر در جامعه کنونی باشد.

معاون سیاسی سپاه ناحیه ثارالله (ع) شیراز در آخر گفت: کجایند این ‎امپراتوری‌های دروغ که ببینند زنان قوی و عفیف ایرانمان را و تاریخ پر است از وطن‌فروشانی که به‌قصد امان‌نامه به دشمن پناه بردند و اما هیچ حاکمی انقدر ابله نیست به کسی که کشور خودش را فروخته اعتماد کند و نه چنگیز مغول به محلی خائن و نه شوروی به روستایی که میرزا کوچک خان را فروخت و نه صدام به ایرانی‌های کمپ اشرف و… رحم نکردند، بدانید این گوشزد به کسانی بود که فریب امپراتوری دروغ ائتلاف رسانه‌های غربی، صهیونی، سعودی آمریکایی را خورده‌اند.

 

لینک کوتاه : https://sahabpress.ir/?p=50154

سحاب پرس در شبکه های اجتماعی و پیام رسان ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰
قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.